Производство промышленного оборудования

ЗАО "УкрСтройДом"

О нашем заводе

Продукция

Цены

Контактная информацияЛидеры продаж:

Оборудование для производства шлакоблока, керамзитоблока, стенового камня

Формы для изготовления дорожного бордюра

Формы для изготовления колодезных колец

Вибропресс для производства брусчатки, тротуарной плитки

Дробилки, измельчители, дезинтеграторы

Бетоно-растворосмесители

Строительные тачки

Карта сайта


 
 

Піскобетонне стягування підлог

г. Александрия

Чи вимагається вирівнювати нерівну полу у своєму домі, квартирі, котеджі або навіть нежитловому приміщенні? Питання швидше можна визнати риторичним. Звичайно вимагається, і особливо тоді, коли укладатимете підлогове покриття: ламінат, або, наприклад, паркет. Чому? При укладанні вказаних підлогових покриттів існує одно дуже важливе і фактично непорушне правило, сенс якому в наступному: уся площина підлоги перед укладанням будь-якого підлогового покриття повинна обов'язково мати ідеально гладко рівну поверхню підлоги, що покривається. Нижче, як один з найпоширеніших і практичних способів вирівнювання поверхні підлог, буде розглянуто Піскобетонне стягування.

Перед тим, як приступити до такої процедури, як Піскобетонного стягування, слід оцінити в якому ступені підлогу є нерівним. Усі нерівності і дефекти поверхні підлог дуже просто побачити, нескладним способом. Слід натягнути над поверхнею підлоги тільки одну горизонталь, скасовну рівнем. Існуюча різниця між усіма сторонами підлоги наочно покаже будівельникам усі перепади поверхні підлог. Після цього, перш ніж зробити вирівнювання за допомогою процедури "Піскобетонне стягування", підлогу ретельно готують, для чого обов'язково передусім виконують очищення поверхні підлог від сміття і сторонніх предметів.

Після зачистки місця для заливки розчину, за допомогою якого робиться Піскобетонне стягування, виконують безпосередньо процедуру вирівнювання за допомогою розчину. Але до цього в приміщенні, де робиться Піскобетонне стягування підлог вже мають бути заздалегідь встановлені так звані маяки, що вказують рівень до якого при стягуванні повинен доходити розчин. Маяки зазвичай встановлюють на гірки з густого розчину, так само можна закріпити їх і шурупами(тільки обов'язково регульованими). Після як маяки встановлені, обов'язково звіряється їх положення відповідно до будівельного рівня. Якщо усі маяки стоять правильно відносно рівня, тільки тоді починається робота по замісу розчину, за допомогою якого робиться Піскобетонне стягування підлог і його заливці.

При заливці розчину, він обов'язково повинен мати рідкувату і рихлу консистенцію, без яких-небудь сторонніх грудок.

Ця стаття на тему: Піскобетонне стягування підлог


Наши координаты:

28000, Украина, Кировоградская обл., г. Александрия, пр. Строителей 40.

Менеджеры компании:
Тел.: +38 (097) 92-9999-8
Тел.: +38 (099) 47-2222-9

Электронная почта:
alexplant@bk.ru


Мы всегда рады видеть людей, которые проявили интерес к нашей компании и желают сотрудничать с нами.